Śrutownice

Śrutownice

COGEIM EUROPE to wiodąca od wielu lat firma produkująca urządzenia do śrutowania. Od ponad 40 lat dostarcza rozwiązania technologiczne dla przedsiębiorstw wymagających obróbki powierzchniowej, produkując instalacje do śrutowania odpowiednie do ciężkich zastosowań, zachowując przy tym wysoką niezawodność i spójność działania w procesie śrutowania i piaskowania.

Firmę tą doceniono zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Dodatkowo, aby nie oszczędzać na jakości, wszystkie elementy produkcyjne są wykonywane we własnym zakresie, aby marka COGEIM EUROPE była synonimem solidności, niezawodności i innowacji. Wysoki standard wewnętrznej organizacji produkcji pozwala tej firmie zarówno dostarczać w czasie rzeczywistym wymagane części zamienne, jak i zapewnić niezbędny serwis w celu niezawodnej obsługi posprzedażowej. Cogeim Europe z czasem wdrożył własną wewnętrzną usługę badawczo-rozwojową, aby móc proponować swoim klientom zaawansowane i innowacyjne rozwiązania techniczne. Dodatkowo nieustannie współpracuje z klientami na całym świecie w celu niekończącej się poprawy procesu produkcyjnego.

Do dzisiaj COGEIM EUROPE eksportuje około 70% produkowanych maszyn nawet do bardzo wymagających krajów, a trend ten wciąż rośnie dzięki sieci profesjonalnych agentów i dystrybutorów, wspieranej przez nasz personel techniczny i produkcyjny.

Partnerzy

Copyright by Euroarss © 2015-2023, wszystkie prawa zastrzeżone

design by corsario