Centra obróbcze

Centra obróbcze

Ghines to włoska firma, którą w skrócie można opisać jako "inteligentna produkcja". Charakteryzuje się ona- prostotą pomysłów technologii, które koncentrują się na konkretnych wymogach klientów.
Przez ponad 25 lat Ghines działa na rynku kamienia, stale generując przełomowe rozwiązania dla kamieniarzy w celu wzmocnienia i poprawy ich pracy.

Poniżej prezentujemy CZERWONĄ LINIE  - MASZYNY DO OBRÓBKI KAMIENIA

Reprezentuje ona gamę maszyn i urządzeń do obróbki kamienia. Można wybrać urządzenie dostosowane do swoich potrzeb od przenośnych frezarek do kamienia do ręcznych lub zautomatyzowanych centrów obróbczych CNC dla kamieni naturalnych, takich jak granit i marmur lub ciężkich w obróbce nowych materiałów, tj. mi. Dekton, Lapitec, Neolith, Laminam i ceramika.

Cięcie na wymiar, wycinanie kształtów, wycinanie zlewozmywaków, wiercenie otworów, profilowanie i polerowanie krawędzi, pisanie i wykonywanie płaskorzeźb - nie ma procesu, którego nie można byłoby z łatwością oraz powodzeniem zrealizować za pomocą tych maszyn. Zapewniając najwyższy poziom satysfakcji dla klienta, który doceni ​​profesjonalnie wykonane blaty, blaty kuchenne, łuki, parapety, płyty prysznicowe, pomniki i wiele innych.Sector

Systar Basic

SYSTAR XL

Sysmatic

Sysmatic EVO

Gmatic

Partnerzy

Copyright by Euroarss © 2015-2023, wszystkie prawa zastrzeżone

design by corsario