O firmie

Witamy na naszej stronie

Cieszy nas zainteresowanie, z jakim spotyka się prowadzona przez nas działalność. Zapraszamy do zapoznania się z wizerunkiem naszej firmy oraz ze specyfiką oferowanych produktów.

"Euro-Arss" od 2001 roku specjalizuje się w dystrybucji na terenie całego kraju profesjonalnych maszyn oraz narzędzi do obróbki kamienia. W przedsięwzięciu tym kierujemy się fachowością i szybkością realizowanych zamówień. Jesteśmy przekonani, że gwarancją stabilności i rzetelności naszej firmy jest zdobyta renoma, doświadczenie i jakość oferowanych produktów. Dlatego też naszymi partnerami handlowymi są przodujący w branży kamieniarskiej producenci włoscy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów nie tylko stale poszerzamy zakres asortymentu, ale staramy się dostosowywać każdą ofertę do indywidualnych potrzeb i wymagań potencjalnych odbiorców. Takie podejście to gwarancja owocnej współpracy oraz satysfakcji naszej i naszych klientów.


Jakość i wydajność produktów stawiamy na pierwszym miejscu, zarówno w przypadku narzędzi jak i maszyn. Stąd też po dokładnej analizie rynku rozpoczęliśmy współpracę ze światowymi liderami w produkcji maszyn kamieniarskich  takich jak np. firmą Gmm, Socomac, Comes, Maema oraz Mec.
Partnerzy

Copyright by Euroarss © 2015-2023, wszystkie prawa zastrzeżone

design by corsario